قوانین و مقررات

از آنجایی که هر گروهی برای فعالیت، باید پایبند اصول و قوانین شفافی باشد، ماهم قوانین خود را کاملا دقیق در اختیار شما قرار میدهیم.

تمامی خرید ها از سایت ما، فقط با تایید کامل این قوانین انجام میشوند.

قوانین سایت کلید فردا :

1 – تیم آموزشی کلید فردا به تمامی خریداران، پشتیبانی کامل و صد درصدی ارائه میدهد.

2 – تیم کلید فردا کامنت های حاوی مطالب سیاسی و قومیتی و همچنین نظراتی را که سبب هرگونه بی احترامی شوند، حذف میکند لذا رعایت اصول ادب و احترام برای همه کاربران الزامیست.

3 – تیم کلید فردا برای تهیه محصولات خود زحمت ، زمان و هزینه های بسیاری را متحمل میشود. لذا انتشار مجدد و کپی محصولات به هر نحوی کاملا ممنوع میباشد. زیرا این امر کاملا بر خلاف میل ما بوده و شرعا و قانونا حرام است. تیم ما کاملا آگاهانه مواظب این امر است و درصورت مشاهده، پیگرد شدید قانونی خواهد داشت.

4 – تمامی خدمات این مجموعه به کاربران و خریداران محترم، فقط و فقط تحت این چهارچوب و قوانین انجام میپذیرد. لذا تک تک خریداران، قبل از خرید، فقط با تایید و تصدیق کامل قوانین ما، میتوانند پرداخت را تکمیل کنند.

5 – در انتخاب و خرید محصول خودتان دقت کنید. چون تحت هیچ گونه شرایطی امکان استرداد وجه محصولات خریداری شده، وجود ندارد

6 – حتما در خرید خود دقت نمایید چون پس از خرید، تعویض محصول خرید شده انجام نخواهد شد.

7 – هرگونه اطلاعات مشتریان و کاربران سایت، نزد ما کاملا محفوظ و ایمن میباشد.

8 – تمامی خریداران موظف هستند که با IP ایران و مشخصات و شماره واقعی خودشان، خرید کنند. در غیر اینصورت، درصورت وجود هرگونه مغایرت هویتی، شخص متخلف با پلیس فتا، طرف خواهد بود. درمورد مغایرت هویت ثبت شده توسط خریدار و IP غیر ایران، سایت کلید فردا، هیچ گونه مسئولیتی را نمیپذیرد و استرداد وجه ممکن نخواهد بود.

9 – قوانین این مجموعه به مرور زمان میتوانند تغییر کنند. و هر خریداری با مطالعه و تایید این بند و تمامی قوانین دیگر، خرید خود را انجام میدهد.