بهبود زندگی شما با 12 قدم سریع 2020 (امروز تست کنید)

 

  1. بهبود زندگی از هر نظر واجب است. تابحال چند بار به خودتان گفته‌اید که می‌خواهید زندگی خود را بهبود ببخشید ، اما عملا هیچ کاری نکردید؟
  2. چند بار شده که از برخی جنبه‌های زندگیتان ناراضی بوده‌اید و قول داده‌اید که آنها را تغییر دهید ، اما تصمیم خود را نادیده گرفتید؟
  3. آیا اغلب از خود می پرسید : چگونه میتوانم زندگی ام را بهتر کنم؟  یا برای بهبود زندگی، چه اقداماتی باید انجام دهم؟
  4. آیا شما هم مانند بسیاری دیگر، به خودتان قول می دهید که تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنید ، به خصوص در آغاز سال نو؟ این اتفاق همچنین بعد از خواندن كتاب یا مقاله درباره ی كسی رخ می دهد كه زندگی او را دگرگون كرده یا به موفقیت بزرگی رسیده است. با این حال ، میل به پیشرفت طولانی نمی ماند و شور و شوق به سرعت از بین می رود.

 

اگر پاسخ شما به یکی از سوالات بالا مثبت باشد، این مطلب برای شماست!

چه چیزی است شما را عقب نگه می‌دارد و مانع بهبود زندگی شما می شود؟ عواملی مثل کمبود اشتیاق ، انگیزه ، تمایل ، عزم ، اراده و نظم و انضباط فردی میتوانند از این دسته عوامل باشند.

 

دانلود رایگان هیپنوتیزم

دانلود رایگان هیپنوتیزم افزایش خوش شانسی

 

برای دانلود رایگان این فایل خود هیپنوتیزمی، اينجا كليك كنيد : دانلود رايگان هيپنوتيزم خوش شانسی

 

 

آیا میتوان تغییرات مثبت بوجود آورد؟ بله قطعا ، مطمئناً امکان پذیر است ، اما شما باید یک برنامه ریزی کنید ، از استراتژی‌ها و تکنیک‌های خاصی پیروی کنید و برخی تغییرات درونی را در دیدگاه و شیوه تفکر خود ایجاد کنید.

ما در این مقاله به شما یاد میدهیم که با انجام دادن دوازده قدم زندگی خود را بهبود ببخشید.

 

آیا واقعاً و واقعاً می خواهید زندگی خود را بهبود بخشید؟ 

مراحل زیر را دنبال کنید.

 

1. برای بهبود زندگی باید تصمیم بگیرید که می خواهید پیشرفت کنید

برای شروع روند بهبود زندگی در جایی ساکت بنشینید و لیستی از اهدافتان را بنویسید.
سپس ، آنچه را که نوشتید ، تجزیه و تحلیل کنید تا بدانید که آیا واقعاً می خواهید موارد موجود در لیست خود را بدست آورید یا نه؟

شما احتمالاً متوجه خواهید شد كه واقعاً نمی‌خواهید به بعضی از آنها برسید. آنچه را که خواسته قلبی شما نیست، از لیست حذف کنید.

این مطلب را هم از دست ندهید : کاملترین راهنمای هدفگذاری در سال 2019

 

2. اهداف اصلی را مرتب کنید

در پشت کاغذ ، مواردی را که می خواهید به آنها برسید ، کپی کنید. آنها را به ترتیب اهمیت و اولویتی که دارند، بنویسید.

3. برنامه‌ریزی کنید

چگونه می توانید آنها را به واقعیت تبدیل کنید. تا حد امکان عملی باشید ، با استفاده از حس مشترک ، شهود ، تخیل و خلاقیت خود را انجام دهید.

 

دانلود رایگان هیپنوتیزم

دانلود رایگان هیپنوتیزم افزایش خوش شانسی

 

برای دانلود رایگان این فایل خود هیپنوتیزمی، اينجا كليك كنيد : دانلود رايگان هيپنوتيزم خوش شانسی

 

4. کوچک شروع کنید

با چیزی ، قدم اول ، حتی اگر کاملاً جزئی باشد ، پیش بیاید ، که می توانید همین حالا انجام دهید ، مانند خرید کتاب با اطلاعات در مورد هدف خود ، شرکت در سخنرانی ، گوش دادن به سی دی های انگیزشی ، جستجوی دوره ها یا کارگاه های آموزشی این می تواند به شما در بهبود زندگی شما یا هر قدم دیگری که شما را در رسیدن به هدف خود نزدیکتر می کند ، کمک کند.

5. الهام بگیرید

كتابها و مقالات الهام بخش راجع به افرادي كه در حوزه انتخاب شما به موفقيت دست پيدا كرده اند بخوانيد. این باعث افزایش اشتیاق و انگیزه شما می شود.

6. بهبود زندگی با تجسم خلاق

تغیراتی را که می خواهید ایجاد کنید تجسم کنید. آنها را از قبل واقعی و واقعی ببینید. تصاویر ذهنی را زنده و زنده جلوه دهید.
7. اشتیاق سوزان
میل ، اشتیاق و انگیزه خود را زنده نگه دارید ، با این فکر که اغلب چگونه می خواهید زندگی شما شبیه به چه شکل باشد. همچنین ، اغلب در مورد مزایا و مزایایی که با بهبود زندگی ، شرایط ، وضعیت مالی ، سلامتی یا هر چیز دیگر به دست می آورید ، فکر کنید.
مطلب آموزش ایجاد اشتیاق سوزان را از دست ندهید :

8- جملات تاکیدی – رمز بهبود زندگی

آنها دائماً اهداف شما را به شما یادآوری می کنند و ذهن ناخودآگاه خود را برای کمک به شما در رسیدن به آنها برنامه ریزی می کنند.

9. مشکلات را شکلات کنید!

اجازه ندهید که هیچ چیزی شما را از بهبود زندگی خود باز دارد. اگر موانع ، تأخیرها یا مشکلات وجود دارد ، تسلیم نشوید. مصمم باشید که هر کاری را که تصمیم به انجام آن گرفته اید ، انجام دهید ، مهم نیست که چقدر زمان یا تلاش لازم باشد. این روش موفقیت افراد است.
بهبود زندگی و موفقیت

10. شاه‌کلید بهبود زندگی : انضباط فردی

ایجاد اراده قوی و نظم و انضباط درونی به شما قدرت می دهد که بر هرگونه مانع و دشواری غلبه کرده و تلاشی مداوم داشته باشید.

این دو مهارت را می توان با تکنیک ها و تمرین های ویژه ای پرورش داد.11. ایمان به خود و توانایی‌هایتان در بهبود زندگی ، وضعیت مالی ، عادات و رفتار خود ایمان بی‌چون‌وچرا داشته باشید.

12. پذیرا باشید

آماده پذیرش انواع تغییرات باشید. منفی نباشید و منتظر فرصتهایی برای پیشرفت باشید. به موقع اقدام کنید ، فرصت ها را شکار کنید و حاضر باشید عادات و سبک زندگی خود را تغییر دهید.

به یاد داشته باشید ، صرفا نوشتن یکسری هدف و برنامه زیاد مهم نیست!

شما باید اقدام عملی کنید. اگر در گذشته برنامه‌هایی میریختید و بدون اجرا باقی میماندند ، به این دلیل بود که شما به اندازه کافی جدی نبودید و تمایل و اشتیاق شما به اندازه کافی قوی نبود.

شما می توانید زندگی خود را در همه سطوح بهبود ببخشید ، اما باید با برنامه ریزی پیروی کنید و به آن عمل کنید.

در هنگام مواجهه با مشکلات و موانع ، شور و شوق ، تمایل و انگیزه خود را حفظ کنید و تسلیم نشوید. ممکن است برای بهبود زندگی شما مدتی تلاش و تلاش انجام شود ، اما این هدف ارزشمند است.

 

دانلود رایگان هیپنوتیزم

دانلود رایگان هیپنوتیزم افزایش خوش شانسی

 

برای دانلود رایگان این فایل خود هیپنوتیزمی، اينجا كليك كنيد : دانلود رايگان هيپنوتيزم خوش شانسی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *