قوانین و مقررات

از آنجایی که هر گروهی برای فعالیت، باید پایبند یک سری اصول و قوانینی باشد، ماهم تصمیم گرفتیم که یک سری اصول را همیشه سرلوحه کار خودمان قرار دهیم و به آنها پایبند باشیم. در این صورت است که تعهدات ما در مقابل مشتریانمان واضح و معین خواهد بود و همچنین خواهیم توانست با کیفیت ترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهیم.

برخی از قوانین سایت کلید فردا :

1 – تیم آموزشی کلید فردا تعهد دارد که پشتیبانی کامل و صد درصدی را برای تمامی مشتریان خود رائه دهد زیرا ما هدفی جز موفقیت و رضایت شما نداریم و هدف از بوجود آمدن این وبسایت و محصولاتش نیز همین بوده است.

2 – تیم پشتیبانی ما با نهایت صبر و حوصله و احترام با مشتریان برخورد میکنند و تا وقتی که مشکل حل نشده، پیگیر میباشند.

3 – تیم کلید فردا کامنت هایی را که سبب هرگونه بی احترامی شوند، حذف میکند لذا رعایت اصول ادب و احترام برای همه کاربران الزامیست.

4 – تیم کلید فردا برای تهیه محصولات خود زحمت ، زمان و هزینه های بسیاری را متحمل میشود. لذا انتشار مجدد محصولات ما به هر نحوی ماکلا ممنوع میباشد. زیرا این امر کاملا بر خلاف میل ما بوده و شرعا و قانونا حرام است. تیم ما کاملا آگاهانه مواظب این امر است و درصورت مشاهده، شدیدا پیگرد قانونی خواهد داشت.

5 – تمامی خدمات کلید فردا به کاربرانش، فقط و فقط تحت این چهارچوب و قوانین انجام میپذیرد. لذا تک تک خریداران، قبل از خرید، فقط با تایید و تصدیق کامل قوانین ما، میتوانند پرداخت را تکمیل کنند.

6 – در انتخاب و خرید محصول خودتان دقت کنید. چون تحت هیچ گونه شرایطی امکان استرداد وجه محصولات خریداری شده، وجود ندارد

7 – قوانین این مجموعه به مرور زمان میتوانند دستخوش تغییرات شوند و هر خریداری با تایید و تصدیق این بند، خرید خود را انجام میدهد.