Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

قوانین و مقررات

از آنجایی که هر گروهی برای فعالیت، باید پایبند یک سری اصول و قوانینی باشد، ماهم تصمیم گرفتیم که یک سری اصول را همیشه سرلوحه کار خودمان قرار دهیم و به آنها پایبند باشیم. در این صورت است که تعهدات ما در مقابل مشتریانمان واضح و معین خواهد بود و همچنین خواهیم توانست با کیفیت ترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهیم.

برخی از قوانین ما :

1 – تیم آموزشی کلید فردا تعهد دارد که پشتیبانی کامل و صد درصدی را برای تمامی مشتریان خود رائه دهد زیرا ما هدفی جز موفقیت و رضایت شما نداریم و هدف از بوجود آمدن این وبسایت و محصولاتش نیز همین بوده است.

2 – تیم پشتیبانی ما وظیفه دارند که با نهایت صبر و حوصله و احترام با مشتریان برخورد کنند و تا وقتی که مشکل مشتری حل نشده، پیگیر ماجرا باشند.

3 – تیم کلید فردا حق دارد کامنت هایی را که سبب هرگونه بی احترامی شوند، حذف کند لذا رعایت اصول ادب و احترام برای همه کاربران الزامیست.

4 – تیم کلید فردا برای تهیه محصولات خود زحمت ، زمان و هزینه های بسیاری را متحمل میشود. لذا از شما مشتری گرامی انتظار میرود که از انتشار مجدد محصولات ما جدا خودداری کنید زیرا این امر کاملا بر خلاف میل ما بوده و شرعا و قانونا حرام است. تیم ما کاملا آگاهانه مواظب این موضوع بوده و درصورت مشاهده، شدیدا پیگرد قانونی خواهد داشت.

5 – تمامی خدمات این مجموعه به کاربرانش، فقط و فقط تحت این چهارچوب و قوانین انجام میپذیرد. لذا مشتریان قبل از خرید، باید شرایط و مقررات این مجموعه را تایید کنند تا قادر به ادامه فرآیند خرید باشند

6 – به علت سوء استفاده هایی که اخیرا از گارانتی محصولات انجام شده، شرایط گارانتی محصولات به صورت گارانتی کیفیت تغییر کرده اند. یعنی کیفیت آنان تضمین شده و اگر دقیقا مطابق فایل راهنمای اختصاصی هر محصول و در باز زمانی گفته شده، از آن استفاده شود ولی پیشرفتی حاصل نشود، پشتیبانی سایت موظف است که با مشاوره رایگان، مشکل مشتری محترم را حل کند تا بتوانند از محصول خودشان به نتیجه دلخواه برسند.

7 – خدمت گارانتی فقط برای کسانی برقرار است که محصولات را با کد تخفیف و یا فروش ویژه تهیه نکرده باشند.

8 – شرایط خدمات بازگشت وجه برای محصولات : تیم ما موظف است که شما را در تمامی مراحل استفاده از محصولاتمان پشتیبانی کند و هرگونه مشکل و ایراد بوجود آمده را برای شما حل کند. اگر موفق به دریافت محصولات خریداری شده نشوید، فقط درصورت عدم حل شدن آن مشکل، میتوانید درخواست استرداد وجه سفارش را بدهید

9 – به علت سو استفاده های افراد سودجو، برای احترام به حقوق ناشر و تولید کننده، برای محصولاتی که بصورت فایل دانلودی پس از خرید میباشند (محصولات دیجیتالی)، تحت هیچ عنوانی درخواست استرداد وجه میسر نمیباشد.

10 – لطفا در انتخاب و خرید پکیج مورد نظر، نهایت دقت را داشته باشید زیرا محصول خریداری شده، به هیچ عنوان، تعویض و یا مسترد نمیگردد.

11 – قوانین این مجموعه به مرور زمان میتوانند دستخوش تغییرات شوند و هر خریداری با تایید و تصدیق این بند، خرید خود را انجام میدهد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.